טבעות פריסה

בסדנה נלמד את הטכניקה העתיקה של עיצוב ובניה של טבעות פריסה.

סדנאות מקצועיות

היכרות עם עולם הצורפות

תוך כדי הכרות עם הכלים המרכזיים והטכניקות הבסיסיות של הצורפות הקלאסית ניצור תליון או טבעת או זוג עגילים

מפגש חד פעמי של 3 שעות

סדנאות פרטיות

הסטודיו מזמין אתכם לחגוג ! ימי הולדת לחברים ומשפחה/ימי גיבוש עובדים/מסיבות רווקים ורווקות/יום נישואין וכל סיבה למסיבה:) חוויה יצירתית משותפת ומפנקת של יצירת תכשיטים בכסף (עגילים/טבעות/תליונים).

המחיר יקבע בתיאום מראש, על פי כמות המשתפפים.

סדנה זוגית לעיצוב טבעות נישואין

סדנה זוגית בה בני הזוג מכינים את טבעות הנישואין שלהם במו ידיהם, בהדרכה וליווי אישי. חוויה מקסימה במיוחד, רומנטית ויצירתית ! אין צורך בידע קודם בצורפות.  הזהב או הכסף ירכשו על ידי הזוג המבורך בהתאם לתשוקתם.

משך הסדנא  6 שעות רציפות .  

חפטים

בסדנא נגלה את עולמם הקסום של החפתים, נכיר את מנגנוני הסגירה השונים, ונלמד גם את הקונטקסט התרבותי של החפת כאביזר יוקרה  המהווה חלק מקוד לבוש.

יום, 8 שעות מלאות כל מפגש. 

יציקות חול - טבעות

בסדנה נתמקד ונחייה את יציקות החול. זוהי שיטת יציקה מסורתית, פשוטה, מהירה, ובעלת חן ואיכויות ייחודיות.  נלמד לצקת מודל ולקבל את התוצאה באופן מיידי, ללא צורך בטכניקות מורכבות ובשרותיו של יצקן.

נתנסה בתהליך בשלימותו: בנייה, עיצוב ופיסול המודל בשעווה, הכנת תבנית,  יציקה בשיבואישי (סגסוגת יפאנית) וקבלת האובייקט הסופי .

מפגש חד פעמי של 6 שעות.     

שרשרת ביסמרק/גריבלדי

בסדנא נלמד להכין את טכניקת השרשור הנעלמת והמאתגרת של ביסמרק גריבלדי, שימוש בהלחמות עדינות, אימון בסבלנות וחוויה מרתקת :)

2 שיעורים, 4 שעות מלאות כל מפגש.  

יציקות חול - אבזמים

בסדנה נעצב וניצור אבזם לחגורה ביציקת חול. נתנסה בהכנה ויציקת שיבואישי (סגסוגת כסף ונחושת יפנית) ונלמד שיטות שונות ליצירת תמיסות צביעה/פטינה. על המשתתפים להביא עמם 40 גרם כסף פיין.

יום, 8 שעות מלאות כל מפגש.  

 

שיבוץ מריחה

בסדנה נבנה כלים ונרכוש ידע של הטכניקה המקסימה והשימושית.